parstamin
06 بهمن 1401 - 22:34

نماینده ولی فقیه در گیلان هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن را محکوم کرد

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان طی پیامی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات میلیون ها مسلمان در جهان را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نماینده ولی فقیه در گیلان طی پیامی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات میلیون‌ها مسلمان در جهان را محکوم کرد.

در متن این پیام آمده است:

این اولین بار نیست که قرآن کریم، دین اسلام و مقدسات میلیون‌ها مسلمان در کشورهای غربی به ویژه سوئد مورد اهانت قرار می‌گیرد و خاطر بشر از این بی‌شرمی‌ها رنجیده است.

این‌گونه کینه‌توزی‌ها و اهانت‌ها که باعث جریحه‌دار شدن احساسات میلیون‌ها مسلمان و موحدان و باورمندان به کتب الهی شده و هر بار با مفهوم آزادی بیان توجیه می‌شود بدون شک نشانه ضعف و استیصال هرچه بیشتر دشمنانِ زبون در برابر عظمت و نورانیت کتاب الهی است و راه به جایی نخواهد برد و همانطور که خداوند متعال در کتاب الهی وعده داده، عقوبت این اهانت‌ها و هتاکی‌ها در انتظار اهانت‌کنندگان خواهد بود.

امروز چه بخواهند و چه نخواهند حرکتی عمیق و ریشه‌دار در دنیای اسلام آغاز شده و همین حرکت است که منجر به عزت و حیات دوباره امت اسلامی شده و خواهد شد.

اینجانب ضمن محکومیت قاطع این اهانت‌ها و هتاکی‌ها، امید دارم که مؤمنان و مسلمانان از همه ظرفیت‌های قانونی برای محکومیت این‌گونه نفرت‌پراکنی‌ها استفاده کرده و با واکنش مناسب و گسترده همه آزادی‌خواهان جهان از تکرار این نوع اقدامات رذیلانه جلوگیری شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1000071