parstamin
08 دی 1401 - 12:49

شهردار کرمانشاه: نگاه ما به مناطق کم برخوردار ویژه است

شهردار کرمانشاه گفت: نگاه ما به مناطق کم برخوردار بصورت ویژه است و رفع مشکلات شهروندان را بعنوان یک اولویت دنبال می کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، نادر نوروزی شهردار کرمانشاه امروز در دیدار با مردم شهرک چقامیرزا در حوزه منطقه یک که در مسجد و مکتب فاطمه الزهرا (س) این شهرک برگزار شد، اظهار کرد: هدف ما از این بازدیدهای هفتگی، شنیدن مشکلات شهروندان، نقطه نظرات و پیشنهادات آنان است چراکه عقیده داریم پیشبرد اهداف مدیریت شهری با همکاری و همفکری خود شهروندان محقق می شود.

وی با ابراز خرسندی از حضور در شهرک چقامیرزا، افزود: حضور ما در شهرک‌های کم‌برخوردار خود گواه این است که مشکلات موجود در این شهرک‌‌ها را می‌دانیم و آمده‌ایم برای رفع آنان اقدام کنیم.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه مشکلات در این شهرک‌ها بسیار است، تصریح کرد: نگاه ما به مناطق برخوردار با کم برخوردار یکی است و هیچگونه تبعیضی وجود ندارد و عقیده داریم خدماتی که به نقاط برخوردار می‌شود، باید در مناطق کم‌برخوردار نیز باشد؛ حتی بیشتر نیز باید اقدام کرد تا مشکلات آنان رفع شود.

نوروزی با بیان اینکه هیچگاه ادعای کار نداشته‌ایم، گفت: هر اقدامی که ازسوی مجموعه مدیریت شهری به شهروندان می‌شود، وظیفه است و منتی بر سر مردم عزیز کرمانشاه نیست.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری تاکنون در حوزه آسفالت اقدامات موثری صورت گرفته است، عنوان کرد: اما به آنچه که انجام شده راضی نیستیم بلکه باید بیشتر کار کرد.

شهردار کرمانشاه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه فضای سبز، خدمات شهری، عمران، ترافیک و شهرسازی در سطح منطقه یک، بیان کرد: تأکید می‌کنیم که این اقدامات به‌خصوص در شهرک‌های کم برخوردار تداوم یابد تا شهروندان آرامش بیشتری داشته باشند.

نوروزی در پایان، تأکید کرد: دیگر نهادهای خدمات‌رسان نیز باید در کنار مجموعه مدیریت شهری، نسبت به رفع مشکلات شهروندان اقدام کنند.

گفتنی است، پس از سخنان نوروزی، هیأت امنا مسجد و مکتب فاطمه الزهرا (س) و مردم این شهرک به بیان مشکلات خود پرداختند و در ادامه شهردار کرمانشاه به خواسته‌های مکتوب شهروندان رسیدگی و دستورات لازم را صادر کرد. همچنین در پایان این مراسم، شهروندان بصورت چهره به چهره با دکتر نوروزی دیدار و به بیان مطالبات خود پرداختند.

شهردار کرمانشاه در ادامه با همراهی مردم این شهرک، معاونین و مدیران منطقه یک، از سطح این شهرک بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

پیش از برگزاری این مراسم، جلسه شورای معاونین در ساختمان اداری منطقه یک نیز برگزار شد و در این جلسه علاوه بر بررسی مصوبات جلسات قبلی، مشکلات و برنامه های پیش رو بررسی و درخصوص آنان تبادل نظر شد.

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه هر هفته با حضور در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای کرمانشاه، با شهروندان دیدار و مشکلات آنان را بررسی می‌کند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 941999